Mirsevini Te

Relax Apartments Saranda

Relax Apts Saranda ofron akomodim me Wi-Fi falas, ambiente BBQ, kopsht dhe parkim privat falas.

Rreth Apartamentve Tane

Kjo pronë është 5 minuta më këmbë nga plazhi. I vendosur në Sarandë në qarkun e Vlorës dhe në plazhin kryesor të Sarandës i arritshëm brenda 350 metrave, Relax Apts Saranda ofron akomodim me WiFi falas, pajisje BBQ, një kopsht dhe parkim privat falas.

Çdo njësi vjen me një divan, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kuzhinë të pajisur mirë me një zonë ngrënieje dhe një banjo private me tharëse flokësh. Disa njësi të shfaqë një oborr spanjol dhe/ose një ballkon me pamje kopsht.

Apartamenti ofron një tarracë dielli.

Parking Falas

Wifi Falas

Facilitetet & Komoditetet

Dhoma Familjare

Parking Falas

Kafshet shtepiake te lejuara

Wifi Falas

Dhoma ku nuk lejohet duhani

Dhomat tona

Apartament me Ballkon

Çdo njësi vjen me një divan, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kuzhinë të pajisur mirë me një zonë ngrënieje dhe një banjo private me tharëse flokësh. Disa njësi të shfaqë një oborr spanjol dhe/ose një ballkon me pamje kopsht.

Apartament me Pamje Deti

Çdo njësi vjen me një divan, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kuzhinë të pajisur mirë me një zonë ngrënieje dhe një banjo private me tharëse flokësh. Disa njësi të shfaqë një oborr spanjol dhe/ose një ballkon me pamje kopsht.

Apartament Duplex

Çdo njësi vjen me një divan, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kuzhinë të pajisur mirë me një zonë ngrënieje dhe një banjo private me tharëse flokësh. Disa njësi të shfaqë një oborr spanjol dhe/ose një ballkon me pamje kopsht.

Galeri Fotosh

Mucobega Beach is 600 km from the accommodation, while Zero Zero Beach is 350 m.

Pse te na zgjidhni ne?

Ne ndajmë një pasion për mikpritjen.

Çmimet që nuk mund t'i mposhtesh!

Ne ofrojmë çmimet dhe akomodimin më të mirë në zonë.

Masat e Shëndetit dhe Sigurisë

Kjo pronë ka marrë masa shtesë shëndetësore dhe higjienike për të garantuar që siguria juaj është prioriteti i tyre

Kembim Valutor

Keni nevojë për monedhë vendase? Kjo pronë ofron këmbim valutor në vend.

Çfarë thonë të ftuarit tanë

Ne rezervuam spontanisht në mbrëmje dhe pronari miqësor erdhi menjëherë për të na hapur derën 🙂 gjithçka ishte e mrekullueshme, shumë e pastër dhe e bukur. Ju rekomandojmë patjetër këtë apartament në Sarandë!

Benita
Vietnam

Ky ishte një qëndrim i mrekullueshëm. dhoma është e madhe dhe ka gjithçka që ju nevojitet. Njerëzit janë jashtëzakonisht të sjellshëm. Kishim një makinë dhe aty ishte parking. Unë do të rekomandoja të qëndroni këtu.

Jeni
USA

Siç sugjeron emri, ky është një vend për t'u çlodhur. Pronari ishte i sjellshëm, ai priti që ne të vinim në orët e vona të natës dhe na ofroi një zgjedhje të shkëlqyer taverne që i tejkaloi pritjet tona.

Vanchog
Slovenia