Rreth Nesh

285073107

Historia jonë

Nga pasioni për turizmin dhe mikpritjen, lindi Relax Apts Saranda. Krijuesit donin t'ju jepnin gjithçka të këndshme dhe të rehatshme për pushimet tuaja. Mikpritja është motivi ynë.

Mirësevini në hotelin tonë

Eshtë një kënaqësi e madhe që ju mirëpresim në faqen zyrtare të internetit të Relax Apts Sarandë, Sarandë, Shqipëri. Shpresoj se do t'ju prezantojë si duhet me hotelin tonë. Ju lutem mos ngurroni të ndani me ne çdo sugjerim ose ide që mund të përmirësojë cilësinë e faqes sonë të internetit. Qëllimi i të gjithë ekipit menaxhues dhe i gjithë stafit tonë ka qenë gjithmonë që të ofrojnë vëmendjen dhe shërbimin më të mirë të mundshëm për të gjithë mysafirët tanë dhe të sigurojnë që qëndrimi juaj me ne do të jetë një përvojë e këndshme dhe e paharrueshme. Ne gjithmonë do të bëjmë më të mirën për të siguruar që mysafirët tanë të largohen nga hoteli ynë me përshtypjet dhe kujtimet më të mira.

Vendndodhja

Vendosur në Sarandë në rajonin e Qarkut Vlorë dhe Plazhin e Qytetit të Sarandës të arritshme brenda 1.9 km. Vendndodhja është një nga vendet më të qeta të qytetit, me pamjen e bukur të gjirit dhe zogjtë që luajnë këngë. E vendosur 1.2 km nga sheshi kryesor i qytetit, Relax Apts Saranda është rreth 1.2 km nga porti i trageteve dhe 1.4 km nga Stacioni Kryesor i Autobusëve. Kalaja e Lekursi-t që mburret me pamje të bukur të Sarandës është 5.5 km larg, ishulli Ksamil është rreth 12 km larg, ndërsa ishulli i Korfuzit mund të arrihet në një udhëtim me traget 1 orë. Qyteti antik i Butrintit dhe parku i tij kombëtar i mbrojtur nga UNESCO janë në një distancë prej 16 km. 

Në brendësi

Relax Apts Saranda ofron strehim me WiFi falas, objektet BBQ, një kopsht dhe parkim falas privat. Njësitë vijnë me dysheme me pllaka dhe shfaqin një kuzhinë të pajisur plotësisht me një frigorifer, një zonë ngrënie, një TV të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Një sobë dhe kazan janë paraqitur gjithashtu. Apartamenti ofron një tarracë dielli.

Eksploroni destinacionin tuaj me ne

Ne synojmë të ripërcaktojmë një dimension të ri të luksit dhe relaksimit