Relax Apts Saranda

Rr: Idriz Alidhima, 9702 Sarandë, Shqipëri

Disa fjalë për ne

Hoteli ynë

I vendosur në Sarandë në rajonin e Qarkut Vlorë . Plazhi i qytetit të Sarandës është i arritshëm dhe 1.9 km larg, Relax Apts Saranda ofron strehim me WiFi falas, pajisje BBQ, një kopsht dhe parkim falas privat.

Njësitë vijnë me dysheme me pllaka dhe shfaqin një kuzhinë të pajisur plotësisht me një frigorifer, një zonë ngrënie, një TV të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private me dush dhe tharëse flokësh.

+355693115256

285073107

Gjithçka, aty ku ju nevojitet

Zbuloni një hotel që përcakton një dimension të ri të luksit.

Apartment with Sea Viewb

Facilitetet e Relax Apts Saranda

Banjo

Letër tualeti, peshqir, banjë ose dush, banjo private, tualet, tualetin falas, tharëse flokësh,

Dhoma e gjumit

dollapë, dhomat e zhveshjes

Detajet e dhomës

Divan, raft rrobash, rrjetë mushkonjash, dysheme me pllaka / mermer, izolim i zërit, qilima, ngrohje, kondicionim i ajrit

Jashtë

Ambjent ndenjëjeje jashtë, zonë ngrënieje jashtë, tarracë, tarracë dielli, objektet BBQ, oborr spanjol, ballkon, kopsht

Kuzhina

Tavolinë ngrënieje, produkte pastrimi, sobë, enë gatimi, kazan elektrik, kuzhinë, frigorifer, aneks kuzhine

Facilitetet më popullore

 •  Parkim falas
 •  WIFI Falas
 •  Kafshët shtëpiake lejohen
 •  Dhoma familjare
 •  Dhoma ku nuk pihet duhan
 •  Tarracë

Gjuhët e folura

 • Greqisht
 • Anglisht
 • Italisht

Facilitetet e Relax Apts Saranda

 Relax Apts Saranda ofron strehim me WiFi falas, pajisje BBQ, një kopsht dhe parkim falas privat. Njësitë vijnë me dysheme me pllaka dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht.

Jashtë & Pamje

Pamje

Kafshë shtëpiake

Kafshët shtëpiake lejohen sipas kërkesës. Pa pagesë shtesë.

Aktivitetet

Objektet e sporteve ujore (në vend), zhytja jashtë vendit, peshkimi jashtë vendit

Zona e ndenjes

Zona e ngrënies Divan

Internet

WiFi është në dispozicion në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Objektet e biznesit

Faks / fotokopjim

Mundësia e hyrjes

Kate të sipërme të arritshme vetëm nga shkallët

Të ndryshme

Zonë e caktuar për pirjen e duhanit, kondicionim i ajrit, ngrohje, dhoma të papërshkueshme nga zëri, dhoma familjare, dhoma për pirjen e duhanit

Ushqim dhe pije

Shërbim në dhomë & Bërës çaji / kafeje

Transporti

Makina me qera

Shërbimet

Faturë e siguruar, check-in / check-out privat, ruajtje valixhesh, tavolinë turistike, këmbim valutor, check-in / check-out ekspres, recepsion 24 orë, shërbim shtëpie ditor, shërbim hekurosje dhe lavanderi

Parkimi

Parkim falas privat është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm). Parkim në rrugë dhe parkim i siguruar.

Media & Teknologjia

TV me ekran të sheshtë, kanale kabllore, kanale satelitore, TV, kanale paguaj për shikim

Siguria

Fikës zjarri, CCTV jashtë pronës, alarme tymi, alarm sigurie dhe siguri 24-orëshe

Dhomat tona

 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 2 divane 
 •  1 krevat dopio tepër i madh  dhe 1 divan
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 2 divane
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 2 divane
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 2 divane
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 2 divane
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat teke  dhe 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 1 divan
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 1 divan 
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 2 divane
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat teke  dhe 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 1 divan
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 1 divan
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 1 divan
 • Dhoma e gjumit 1 : 1 krevat dopio tepër i madh 
 • Dhoma e ndenjes: 1 divan

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

Ky vend vlen për një rishikim pak më të gjatë se sa përmbledhjet e zakonshme të dy fjalive. Për njërin, pastërtia ishte Gjëja më e rëndësishme për ne dhe ne ishim të lumtur kur gjetëm çarçafë të pastër të hekurosur me hekur, duke ecur zbathur në dhomën tonë, mund të vërenim se dyshemeja ishte shumë e pastër. Ne e vlerësojmë atë shumë. Dhoma jonë ishte e gjerë, wifi ishte i shkëlqyeshëm dhe parkim falas i siguruar në ambiente. Çmim i pakonkurueshëm dhe pronarë shumë të mirë që ishin të gatshëm të na prisnin pas orëve të mesnatës.
Mathilde
Franca
Eshtë një vend i shkëlqyeshëm për të qëndruar. Pronarët janë shumë mikpritës dhe të këndshëm. Kam shkuar me makinën time Opel Astra dhe ata më kanë lënë të parkoj paraprakisht. Unë do të jepja një 11 nga 10 për cilësitë e faciliteteve.
Holly
Shtetet e Bashkuara
Akomodimi ishte shumë i pastër, WiFi është i shkëlqyeshëm dhe vendndodhja është gjithashtu shumë e përshtatshme. Vendndodhja është afër supermarketit, restoranteve dhe plazhit. Pronari ishte miqësor dhe shumë i dobishëm.
Sarah
Franca

Fakte interesante

Numri i Dhomave
Komentet
Nota